Darmowe aplikacje dla firm

Darmowe aplikacje dla firm

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak korzystanie z darmowych, drobnych aplikacji potrafi ułatwić życie osobom prowadzącym przedsiębiorstwo. Weźmy na przykład dostępną do pobrania bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty aplikację Super Druk, aktualnie w wersji 4.0.00. Za jej pomocą można w łatwy i wygodny sposób wygenerować polecenie przelewu i wpłaty. Przy korzystaniu z niej, również pisma wysyłane do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, lub Urzędu Skarbowego przestaną być nadmiernym problemem. Dodatkowym atutem programu jest książka adresowa, w której to możemy umieścić dane adresowe naszych kontrahentów. Dzięki temu wypełnienie druku ogranicza się w niektórych przypadkach do zaledwie kilku kliknięć. Osoby, które potrzebują większej kontroli nad deklaracjami podatkowymi powinny zdecydować się na doinstalowanie programu eDek. Można za jego pomocą deklaracje zarówno tworzyć, jak i wprowadzać do nich korekty.

Dodatkową jego zaletą są automatyczne, darmowe aktualizacje programu przez Internet. Dzięki temu zawsze dysponujemy najnowszą jego wersją, z wprowadzonymi wszystkimi udogodnieniami i poprawkami. Półprofesjonalni filmowcy, zajmujący się kręceniem wesel i innych imprez okolicznościowych docenią na pewno programy podobne do VideoFilmowca PRO. Co prawda nie dorównuje on możliwościami rozwiązaniom komercyjnym w sensie animacji i możliwości stosowanych efektów, jednak pozwala w łatwy i szybki sposób wygenerować umowę, która jest podstawą do realizacji zlecenia i ubiegania się o zapłatę za nie, a także powiadomieniem przypomni nam o zbliżającym się terminie kolejnej imprezy, którą zobowiązaliśmy się sfilmować. Co szczególnie przydatne, możemy za jego pomocą przygotować zestawienie dla Zaiks-u.

To nie wszystko - istnieją przedsiębiorstwa zajmujące się profesjonalną produkcją dedykowanego oprogramowania dla firm. Ich oferta prezentowana na stronach www pozwala dowiedzieć się z jakim "kalibrem" rozwiązania mamy do czynienia.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Agencja NeoVinci - edukacja medyczna

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Maxton Design Bodykit

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

SEO - co to jest?

SEO - co to jest?

Smart Kid Belt i fałszywe opinie

Smart Kid Belt i fałszywe opinie

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie