Herbata i jej prozdrowotne właściwości!

Herbata i jej prozdrowotne właściwości!

Ziołowa, zielona, czarna, biała czy z dodatkami — możemy wymieniać w nieskończoność, ponieważ herbata jest jednym z najpopularniejszych napoi na świecie! Herbata jest pretekstem do spotkania z przyjaciółmi i rodziną, jak również kojarzy nam się z leniwymi wieczorami pod kocykiem z książką, gdy na zewnątrz panuje niesprzyjająca aura. Po herbatę sięgamy również, gdy czujemy się osłabieni. Poznaj prozdrowotne właściwości herbaty!

Czy herbata jest zdrowa?
Jak najbardziej! Herbata bardzo pozytywnie wpływa na nasz organizm, jednakże niezwykle ważny jest sposób jej zaparzania oraz czas, który na to przeznaczymy. Herbata zawiera w sobie teinę, która jest odpowiedzialna za pobudzenie, nawet gdy jesteśmy zmęczeni, jak również wspomaga pracę żołądka i umożliwia oczyszczenie organizmu. Picie herbaty jest również niezwykle korzystne ze względu na oczyszczenia organizmu! Co więcej, herbata jest napojem, który umożliwia zwiększenie koncentracji i skupienia, dlatego można ją bez problemu pić podczas nauki czy pracy. Warto wspomnieć, że herbata zmniejsz ryzyko wystąpienia zawału serca, jak również redukuje ilość wolnych rodników, które sprzyjają rozwojowi komórek nowotworowych. Herbata ma mnóstwo właściwości prozdrowotnych, jednakże należy pamiętać, aby z nią nie przesadzić i jej nie przedawkować, ponieważ może to nieść ze sobą nieprzyjemne dolegliwości.

Herbata z dodatkiem liofilizatów
W ofercie Love Long Life dostępna jest możliwość wykonania spersonalizowanej tubki herbaty, w której znajdziemy klasyczne zioła, np. melisę, lawendę czy skrzyp polny, a także mieszanki owoców liofilizowanych, np. żurawina liofilizowana czy brzoskwinia liofilizowana, dzięki czemu Twoja herbata zyska na niepowtarzalny smaku, a zarazem dostarczy Twojemu organizmowi cennych właściwości i minerałów. W Love Long Life możesz skomponować własną herbatę, która pozwoli Ci się odprężyć po ciężkim dniu lub zyskać energię do działania z rana!

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Linea - Profesjonalny serwis maszyn TASKI

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Oprogramowanie w chmurze

Oprogramowanie w chmurze

Oprogramowanie ERP- planowanie zasobów

Oprogramowanie ERP- planowanie zasobów

Antywirusy

Antywirusy