Linie do produkcji ciastek — jak dobrać odpowiednie maszyny?

Linie do produkcji ciastek — jak dobrać odpowiednie maszyny?

Linie produkcyjne cukiernicze to świetne rozwiązanie do małej cukierni, jak również do piekarni, szczególnie jeżeli chcesz usprawnić proces produkcji ciastek i zadbać o ich wyjątkową jakość. Producent maszyn cukierniczych Hasborg do każdej piekarni i cukierni proponuje profesjonalne maszyny do ciastek, dzięki którym możliwe będzie wykonanie bez, muffinów, biszkoptów, markiz, kokosanek czy pierniczków, a także ciastek nadziewanych lub z polewą w różnych kolorach. Jakie maszyny powinny znaleźć się w profesjonalnej piekarni?

Idealny kształt i wymiar — formowanie ciastek
Jedną z maszyn, która powinna znaleźć się w linii do produkcji ciastek, powinna być z pewnością maszyna do formowania ciastek z dozownikiem, dzięki której będziemy mieć pewność, że każde ciasto jest takiej samej wielkości oraz wybranego kształtu. Nowoczesne głowice maszyn Hasborg umożliwiają formowanie nadzienia rzadkiego, jak i nieco bardziej kremowego, budyniowego czy nawet twardego. Maszyny cukiernicze zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pracować z różnorodnymi ciastami, np. kruchymi, parzonymi, koksowymi czy piernikowymi. Co więcej, wielofunkcyjne maszyny umożliwiają produkcję ciągłą ciasteczek wielokolorowych lub jednokolorowych, a także nadziewanych lub dekorowanych, dzięki czemu każdy producent znajdzie tutaj opcje, dzięki którym będzie mógł tworzyć wyjątkowe wypieki.

Nie zapomnij o wypiekaniu!
Oczywiście niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdej piekarni lub cukierni będzie piec do wypiekania wypieków. W asortymencie firmy Hasborg dostępny jest piec tunelowy-konwekcyjny, który jest uważany za wysokiej klasy rozwiązanie techniczne umożliwiające otrzymanie doskonałej izolacji termicznej, co przyczyni się do niskiego zużycia gazu i energii elektrycznej. Piec tunelowy posiada osobą regulację temperatury z własnym obiegiem ciepła, dzięki czemu wypiek ciastek będzie maksymalnie kontrolowany — właśnie dzięki takim sprzętom otrzymamy wypieki najwyższej jakości.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Linea - Profesjonalny serwis maszyn TASKI

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Czym jest copywriting?

Czym jest copywriting?

Reklama firmy w Internecie

Reklama firmy w Internecie

Jaki wybrać antywirus?

Jaki wybrać antywirus?