Smart Kid Belt i fałszywe opinie

Smart Kid Belt i fałszywe opinie

Smart Kid Beltto jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w kwestii przewozu dzieci. Na rynku pojawiły się już niegdyś podstawki podwyższające, jednak szybko okazało się, że ich konstrukcja jest nie do końca bezpieczna, a dziecko podczas zderzenia może się łatwo wysunąć. Dopiero po wielu latach udało się opracować rewolucyjny adapter do pasów, który jest jedynym tego typu urządzeniem, w którym dziecko może podróżować nie tylko bezpiecznie ale również komfortowo. Niestety w sieci pojawiło się wiele fałszywych opinii i komentarzy atakujących Smart Kid Belt.

Nowoczesny adapter do pasów
W sprzedaży było już wiele urządzeń podtrzymujących, które miały zastąpić fotelik samochodowy. Pojawiły się już podstawki, foteliki dmuchane, a nawet plecaki. Niestety większość z nich nie sprawdziła się kompletnie, a zamiast dbania o bezpieczeństwo dzieci były jedynie atrapą. Nie można się zatem dziwić, że do każdej nowości podchodzi się sceptycznie. Nikt nie chce w końcu ryzykować życiem swojego dziecka, dla zaoszczędzenia kilkuset złotych. Smart Kid Belt różni się jednak od dostępnych do tej pory alternatyw. Posiada odpowiednie homologacje i został przetestowany w instytucjach takich jak Pimot, a nawet Calspan. Dzięki temu może być stosowany jako urządzenie podtrzymujące dla dzieci w wieku 5-12 lat. Sprzedawcy fotelików atakują jednak Smart Kid Belt, aby zniechęcić do jego wyboru. Jest w końcu bardzo uniwersalny, prosty w obsłudze, a przy tym znacznie tańszy od urządzeń, które oferują.

Testy Smart Kid Belt
Smart Kid Belt to jedyne urządzenie, które jest tak transparentne. Producent udostępnia swoje wyniki publiczne, czego nie robią producenci fotelików. Dzięki temu rodzice rozważający zakup mają przedstawione czarno na białym jak sprawdza się urządzenie. Adapter został przetestowany w europejskich i amerykańskich instytucjach badawczych. Wziął także udział w testach porównawczych, których wyniki można znaleźć na stronie Jestem Potrzebny.
Na ich podstawie można zaobserwować, że Smart Kid Belt radzi sobie nawet lepiej niż niektóre modele porównywanych fotelików. Tego typu testy zawsze warto brać pod uwagę decydując się na zakup urządzenia podtrzymującego, ponieważ pozwalają ocenić jak dane urządzenie sprawuje się w praktyce.

Opinie (4)

Stasioo^

2020-02-25 15:34:05

Adres IP:

*.*.*.65

Pozwolę sobie dodać. Tak, używamy Smart Kid Belt.
Stasioo^

2020-02-25 15:33:19

Adres IP:

*.*.*.65

Ja się wypowiem z miłą chęcią. Film na stronie fundacji jest jak najbardziej wiarygodny a samym artykule zawarte jest mnóstwo cennych informacji. Co do tego co prezentuje konkurencja mam podobne zdanie jak już gdzieś czytałem; nie wygląda to naturalnie ani z perspektywy prezentujących ani z punktu ciągnięcia dzieci za nogi [wtf?].
Wiola

2020-02-22 07:05:55

Adres IP:

*.*.*.121

A ja nie lubię i kompletnie nie wiem co mam sobie na ten temat myśleć ? Ponowię zatem pytanie p.Darka, czy ktoś się wypowie na temat filmu ?
Darek

2020-02-21 21:44:00

Adres IP:

*.*.*.33

Wartościowy, pełen przydatnych informacji film na stronie fundacji. Przyznam, lubię trochę takie afery. Czuje wtedy, że mieszkam w Polsce :P Sam osobiście mam takie zdanie na ten temat, że najgorsze co dla mnie może być to próby manipulacji bez rzeczowych dowodów. Tylko ktoś tam, coś tam. A właśnie, może ktoś się wypowie na temat filmu ? jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Linea - Profesjonalny serwis maszyn TASKI

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Wpływ zmian klimatycznych na branżę hotelarską: Jak obiekty radzą sobie z wyzwaniami ekologicznymi?

Wpływ zmian klimatycznych na branżę hotelarską: Jak obiekty radzą sobie z wyzwaniami ekologicznymi?

Modne dekoracje na twoje wesele: Jak nadać wyjątkowy wystrój?

Modne dekoracje na twoje wesele: Jak nadać wyjątkowy wystrój?

Kiedy pozycjonować swoją witrynę

Kiedy pozycjonować swoją witrynę