Strona produktowa - jakie są jej zalety?

Strona produktowa - jakie są jej zalety?

Strony produktowe są częścią grupy witryn o nazwie landing page (stron docelowych). Do tego typu serwisów trafia się dzięki kliknięciu w banner reklamowy albo link sponsorowany. Strona produktowa ma jedną, ściśle określoną funkcję. Podczas gdy większość stron www czy sklepów internetowych są bardzo rozbudowanymi serwisami i zawierają zwykle bogate oferty, tak strona produktowa skupia się na promocji jednego, konkretnego produktu. Bardzo często też landing page służą nieco innym celom, np. rejestracji użytkownika w serwisie lub rozpoczęciu procesu zakupowego.

Faktem jest, że dobrze zaprojektowane strony produktowe przynoszą wiele korzyści. Duże sklepy i strony www mogą nieco rozpraszać użytkownika. Strona produktowa skupia jego uwagę na zaledwie jednym elemencie. Bez dodatkowych treści, z przejrzystym układem i w minimalistycznym otoczeniu, klient łatwiej podejmie decyzję o zakupie. Co więcej, serwisy typu landing page kontrolują ruch tak, by do produktu właściwego trafiali głównie zainteresowani nim użytkownicy. Zaletą stron produktowych jest również to, że znacząco poprawiają skuteczność prowadzonych kampanii reklamowych (Google i Facebook Ads, mailingów) oraz mają pozytywny wpływ na pozycjonowanie. Strona produktowa jest tańsza w utrzymaniu niż standardowy serwis, dzięki czemu niższy jest koszt pozyskania zupełnie nowego klienta.

Argonium jest nowoczesną agencją interaktywną, która wśród swoich usług oferuje także tworzenie nowoczesnych stron produktowych. Aby taka witryna powstała, należy określić pewien schemat działania. Pierwszym etapem jest wyznaczenie celu, jaki ma pomóc zrealizować landing page. Następnie należy określić, do jakiej grupy docelowej kierowana jest oferta. Dzięki temu uda się odpowiednio zredagować treści, a także dostosować ogólny przekaz. W kolejnym kroku powstaje strategia, której celem jest osiągnięcie konkretnego celu. Bez zbędnych informacji, które mogłyby w jakikolwiek sposób odciągać użytkownika od dokonania zakupu. Cechą charakterystyczną stron produktowych Argonium jest zachowanie spójności między działaniami marketingowymi a stroną internetową. W ten sposób użytkownik będzie pozytywnie kojarzył Twoje produkty/usługi i chętniej wybierze te właśnie propozycje.

Argonium działa w branży od kilkunastu lat. W tym czasie pod opieką agencji znalazło się wielu klientów. Zatrudnieni tam specjaliści mają odpowiednią wiedzę, a dzięki kreatywności i indywidualnemu podejściu do wykonywanych projektów, tworzą innowacyjne rozwiązania, które pomagają odnieść sukces. Jeśli chcesz mieć najlepszą stronę produktową - skorzystaj z oferty Argonium. Narzędzie to skutecznie skłoni użytkownika do działania, którego oczekujesz. Dodatkowo, Twoja oferta dotrze do większej grupy odbiorców, przez co uzyskasz możliwość efektywnego wypromowania swoich usług. Warto wiedzieć również, że strona produktowa może mieć zastosowanie w przypadku działalności nie powiązanych z handlem internetowym.

W Argonium przygotujemy stronę produktową, która przekona klientów do skorzystania z oferty Twojej firmy. Dzięki temu narzędziu skutecznie nakłonisz użytkownika do podjęcia oczekiwanego działania. W efekcie dotrzesz do większej liczby użytkowników, zyskując szansę zainteresowania ich swoją ofertą, a także wypromujesz swoją markę i zwiększysz obroty ze sprzedaży. Landing page przynoszą świetne efekty jako uzupełnienie sklepów internetowych. Możemy jednak również zaprojektować taką stronę do celów niezwiązanych ze sprzedażą internetową.

Strona produktowa doskonale sprawdza się jako wizytówka rozbudowanej strony internetowej. Prosta witryna zawiera jedynie najważniejsze informacje, ale można ją wzbogacić o portfolio najciekawszych realizacji. Tak, jak w prawdziwym życiu stosujemy wizytówki, tak i w internecie mają one zastosowanie. Z tą różnicą, że trafiają do wielu odbiorców jednocześnie, a nie do pojedynczego.

Wizytówka to prosta forma witryny internetowej, która zawiera najistotniejsze informacje o firmie. Może również w krótki sposób przedstawiać jej ofertę oraz przykłady najważniejszych realizacji. Kiedy w szczególności warto skorzystać z wizytówki? Tego typu strona sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, gdy przedsiębiorca dopiero zaczyna działalność i nie ma jeszcze rozbudowanej strony www z pełną ofertą. W ten sposób firma stanie się widoczna w sieci i nie poniesie przy tym większych kosztów. Wizytówki oferowane są także firmom, które niespecjalnie potrzebują inwestować w standardową stronę www. W przypadku, gdy przedsiębiorstwo oferuje jeden typ produktu, który się nie zmienia i nie ma konieczności aktualizowania oferty, wizytówka z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Argonium ma duże doświadczenie w projektowaniu stron produktowych oraz wizytówek. Ich realizacje są proste, ale estetyczne i skuteczne. Pamiętaj, że większość ludzi jest wzrokowcami. Potrzebują zaledwie kilku sekund, aby na podstawie wizualności ocenić, czy oferta konkretnej marki jet dla nich atrakcyjna. Projekty powstające w pracowniach Argonium zawsze są spersonalizowane, dostosowane do branży, profilu działalności i spójne z resztą działań marketingowych, jakie prowadzone są dla tej firmy. Aby zapewnić kompleksową obsługę, Argonium tworzy strony responsywne czyli dostosowane do wyświetlania na ekranach nowoczesnych urządzeń mobilnych (tabletów czy smartfonów).

Internet jest kopalnią wiedzy oraz produktów i usług. Jeśli chcesz zaistnieć w branży, posiadanie odpowiedniej strony www lub strony produktowej czy wizytówki jest pewną koniecznością. Nie zawsze musisz od razu decydować się na rozbudowany serwis. Czasem wystarczy nieskomplikowana strona zwierająca jedynie opis działalności i dane kontaktowe. Wszystko jest uzależnione od Twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Zgłoś się do Argonium i sprawdź, które rozwiązanie będzie najlepsze.

Opinie (4)

Paweł

2022-04-14 09:43:42

Adres IP:

*.*.*.159

świetne narzędzie pomagające zdecydować klientowi o dokonaniu zakupu
damianO

2022-03-24 09:45:15

Adres IP:

*.*.*.203

Świetnie sprawdza się jako wizytówka rozbudowanej strony. Polecam
Łukasz

2022-03-12 10:12:45

Adres IP:

*.*.*.177

Dla każdego kto chce zaistnieć jako firma w sieci profesjonalna strona to obecnie konieczność
Kamil

2021-09-07 15:47:41

Adres IP:

*.*.*.51

Czy takie strony produktowe sprawdzą się również w przypadku mniejszych sklepów internetowych?

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Linea - Profesjonalny serwis maszyn TASKI

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Nie reklamujesz się? Nie istniejesz

Nie reklamujesz się? Nie istniejesz

System HCM- Human Capital Management

System HCM- Human Capital Management

Bezpieczniki

Bezpieczniki