Szkolenia dla środowiska medycznego online

Szkolenia dla środowiska medycznego online

W dobie panującej pandemii koronawirusa szkolenia online cieszą się ogromną popularnością — szczególnie wśród środowiska medycznego. Medyczne platformy edukacyjne mogą być miejscem swobodnej komunikacji z farmaceutami https://www.neovinci.pl/realizacje/ask-med-now oraz komunikacji z lekarzami, w którym będą oni zdobywać rzetelną wiedzę, wymieniać się doświadczeniami, a także aktualizować wiadomości czy wykonywać testy na punkty edukacyjne.

Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi związanych z marketingiem medycznym oraz tworzeniem intuicyjnych platform internetowych użytkownicy powinni otrzymać dostęp do materiałów edukacyjnych, które będą miały bezpośredni wpływ na rozwój kompetencji polskich lekarzy i farmaceutów. Środowisko medyczne chętnie korzysta z angażujących materiałów dostępnych na platformach edukacyjnych. Firma NeoVinci spełnia warunki kształcenia podyplomowego lekarzy w zakresie edukacyjnych kursów online, które realizowane są w oparciu o aktualne, zróżnicowane oraz atrakcyjne treści — osoby związane z branżą medyczną lub farmaceutyczną zdobędą na nich wiele cennych informacji aktualizujących wiedzę.
Medyczne platformy edukacyjne to nowoczesna rozwiązania, które oferują nie tylko kontakt z innymi specjalistami, ale również cykle szkoleń, dzięki którym można zdobyć punkty edukacyjne. W dzisiejszych czasach największą popularnością cieszą się webinary online, które nie tylko charakteryzują się najwyższym poziomem merytorycznym, lecz również innowacyjną i dość angażującą formą zaprezentowania treści. Firma NeoVinci wyposażona jest w specjalne studio w centrum Warszawy, dzięki czemu webinary mogą odbywać się w 100% zdalnie lub z udziałem wykwalifikowanej ekipy realizacyjnej z dedykowanym wsparciem IT.
Marka zapewnia również wsparcie z merytorycznym przygotowaniu webinaru — istnieje możliwość pomocy w wyszukiwaniu oraz sprawdzaniu informacji. Firma jest w stanie zapewnić udział rozpoznawalnych profesorów i innych autorytetów świata nauki w prowadzonych webinarach, a to wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Oprócz webinarów NeoVinci w swojej ofercie prezentuje możliwość stworzenia platformy edukacyjnej, która będzie wyróżniała się nowoczesnym wyglądem i najwyższą jakością przekazywanych treści edukacyjnych.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja NeoVinci - edukacja medyczna

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Klinika Medycyny Estetycznej Piaseczno dr Parda

ul. GRUSZEK i JABŁUSZEK 7
05-502 Piaseczno

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Intranet a sprawna i dynamiczna komunikacja wewnętrzna

Intranet a sprawna i dynamiczna komunikacja wewnętrzna

Skuteczne oprogramowanie antywirusowe

Skuteczne oprogramowanie antywirusowe

Logo firmy

Logo firmy