Warsztaty edukacyjne dla szkół w Siedlisku Janczar

Warsztaty edukacyjne dla szkół w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy w Pstrągowej w niedalekich okolicach Rzeszowa, w którym organizowane są warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Wycieczki szkolne do Siedliska Janczar można zorganizować, wybierając jeden z dostępnych pakietów "Trzy Pory Roku", w których znajdują się ciekawe zajęcia, z których można skorzystać na wiosnę, lato oraz w jesień od poniedziałku do piątku w ustalonych wcześniej godzinach. Na jakie atrakcje w Siedlisku Janczar mogą liczyć uczniowie szkół?

Spotkania edukacyjne

Najczęściej w pakietach szkolnych przewijają się warsztaty edukacyjne oraz spotkania ze specjalistami, podczas których możliwe jest poznanie nowych informacji na temat fauny i flory. Dużą popularnością cieszą się spotkania z pszczelarzem czy z motylami, podczas których dzieci i młodzież nie tylko będą mogli obserwować wspomniane zwierzęta, ale również rozmawiać z osobami, które się nimi zajmują i dowiedzieć się nieco więcej na temat ich roli w funkcjonowaniu naszej planety. Zarówno najmłodsze dzieci, jak i Ci nieco starsi uczniowie chętnie uczestniczą w warsztatach organizowanych przez Siedlisko Janczar, m.in. tradycyjnym pieczeniu chleba, podczas którego nie tylko będą mogli poznać historię wypieku chleba, ale również sami spróbować swoich sił i zabrać upieczony przez siebie bochenek do domu. Podczas spotkania z pszczelarzem dzieci będą miały możliwość skosztowania miodu z pobliskich pasiek oraz ulepienia świecy z pszczelego wosku.

Zabawa i integracja

Siedlisko Janczar w Pstrągowej nie tylko oferuje szkołom podstawowym oraz szkołom średnim warsztaty edukacyjne, ale również inne pakiety, których głównym celem jest umożliwienie uczniom integracji. Jeden z pakietów ma w ofercie 45-minutowy przejazd bryczką, podczas którego będzie można podziwiać przepiękną naturę otaczających ośrodek lasów oraz pól, a po wspomnianej przejażdżce personel pomoże w przygotowaniu ogniska do pieczenia kiełbasek. Dzieci i młodzież swobodnie mogą korzystać z placu zabaw oraz zewnętrznej siłowni. Sceneria Siedliska Janczar sprzyja odprężeniu oraz zawieraniu nowych znajomości.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Linea - Profesjonalny serwis maszyn TASKI

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Oprogramowanie dla firm - jakie?

Oprogramowanie dla firm - jakie?

Oprogramowanie do zarządzania produkcją

Oprogramowanie do zarządzania produkcją

System komputerowy Lean-MES

System komputerowy Lean-MES