Webinary - czym są i kto może z nich korzystać

Webinary - czym są i kto może z nich korzystać

Czy wiesz, że webinary cieszą się największą popularnością ze wszystkich dostępnych form prezentacji informacji? Wynika to przede wszystkim z faktu, że w webinarach informacje przekazywane są w sposób przystępny, ciekawy oraz przyjemny w odbiorze.

Lekarze, farmaceuci oraz pozostali pracownicy sektora medycznego zobowiązani są do zdobywania punktów edukacyjnych. Zyskuje się je m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach czy sympozjach. W wyniku obowiązujących ograniczeń dotyczących spotkań, cała działalność edukacyjna musiała zmienić swoją formę. Dlatego też w ostatnich miesiącach odnotowaliśmy ogromny wzrost zainteresowania usługami związanymi z tworzeniem webinarów.

Dlaczego warto tworzyć i uczestniczyć w tego typu prezentacjach? 
Mianem webinaru określa się seminarium tworzone przy pomocy dobrodziejstw technologii. Spotkanie umożliwia zaangażowaną komunikację na linii prowadzący-uczestnicy. Takie sposób spotkań miał być receptą na zbyt duże odległości, dzielące uczestników. Tymczasem dzięki pandemii, spotkania w przestrzeni wirtualnej stały się nową codziennością i wiele wskazuje na to, że taki stan rzeczy szybko się nie zmieni.

Firma Neovinci jest jedną z tych, która oferuje możliwość przygotowania oraz realizacji webinaru tematyce medycznej, biomedycznej lub biotechnologicznej. Specjaliści współpracują z wybitnymi profesorami oraz znanymi w świecie medycznym autorytetami. Ich zadaniem jest dbanie o to, by treści przekazywane w trakcie seminarium internetowego były merytoryczne i podane w przystępny sposób. Następnie, treści przygotowane przez specjalistów zostaną zaprezentowane i zarejestrowane w studio nagraniowym, pełnym profesjonalnego sprzętu do nagrywania oraz transmisji webinariów. Neovinci zajmuje się także tworzeniem strategii marketingowych, systemu rejestracji na wydarzenie oraz wsparciem specjalistów IT.

Jeżeli chcesz stworzyć profesjonalny i ciekawy wykład internetowy skierowany do lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek, studentów lub naukowców, powinieneś zainteresować się propozycją agencji Neovinci.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Flebolog Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Medycyna estetyczna na problemy z nadpotliwością

Medycyna estetyczna na problemy z nadpotliwością

Używaj nowoczesnych aplikacji

Używaj nowoczesnych aplikacji

ERP

ERP