Stworzenie ciekawej strony


Jeśli zależy Ci na tym, aby stworzyć ciekawą stronę internetową, która stanie się zarazem wizytówką Twojej firmy - to dobrze trafiłeś.
Przybliżymy Ci nieco aspekt tworzenia wartościowych witryn, dzięki czemu nie popełnisz kluczowych błędów w tym zakresie.

Wiele osób myśli, że strona internetowa powinna być przede wszystkim oryginalna, wyróżniająca się. Czy rzeczywiście tak jest? Otóż niekoniecznie. Dobrze byłoby, aby witryna posiadała pewne unikalne elementy, ale nie chodzi o to, aby wszystko na niej było nietypowe. Dla przykładu - niecodzienna nawigacja może użytkownikom sprawiać niemało problemu. Zamiast sprawnie i bezproblemowo poruszać się po stronie internetowej konkretna osoba będzie się zastanawiała, jak przejść do innej zakładki.
 
Bardzo dużym błędem dotyczącym tworzenia stron www będzie też zamieszczanie niesformatowanego tekstu. Treść powinna być rozbita na części - wówczas czytelnikom znacznie łatwiej będzie się z nią zapoznać. Strona www musi być ponad to zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki internetowej. Dobrze byłoby ponad to zadbać o jej pozycjonowanie - wówczas będzie bardziej widoczna dla internautów. Strona internetowa nie powinna też zawierać w sobie zbyt dużo reklam, bannerów trudnych do zamknięcia, jak i innych form natrętnej promocji.