Opinie o DATA Com Światłowód Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Profesjonalny dostawca Internetu Data-Com sprzedaje swoje usługi z udostępnienia Internetu w Rzeszowie skutecznie od ponad 18 lat. Zdobywana przez cały okres działalności, wiedza i doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług dotyczących dostawy Internetu radiowego i Internetu światłowodowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu za pomocą światłowodu w mieście Rzeszów oraz jego okolicach, dzięki czemu klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu. Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com. Potocznie zwana "radiówka" działa bez konieczności użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję danych. Data-Com jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który proponuje dodatkowo serwisowanie sieci. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno usuwaniem usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Strony internetowe dla  Firma Data Com:


Profesjonalny dostawca Internetu Data Com Rzeszów sprzedaje swoje usługi firmom i osobom prywatnym i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie oraz okolicach. Firma specjalizuje się nie tylko w udostępnianiu internetu oraz radiowego, zajmuje się również outsorcingiem IT, tworzeniem oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek. Dodatkowo firmy i instytucje mają możliwość podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii wsparcie techniczne SLA. Szybki Internet, eksplorowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Artykuły zewnętrzne dla innych serwisów online:


DATA-COM proponuje zarówno osobom prowadzącym działalność gospodarczą, jak i tym poszukującym Internetu na potrzeby prywatne rozliczne obowiązujące na obecną chwilę pakiety . Różnią się między sobą nawzajem sumą co miesiąc uiszczanej płatności a także liczbą megabitów pobierania i megabitów wysyłania . Internet światłowodowy na terenie Rzeszowa i okolic od firmy DATA-COM jest proponowany w czterech postaciach, dzięki czemu każdy klient odnajdzie dobraną do potrzeb swoich czy też prowadzonej działalności gospodarczej opcję . Cena pakietu mini obecnie to jedynie blisko 30 zł, Światłowód Extended zaś (w obecnej kwocie 150 zł miesięcznie) uważa się za doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców albo klientów posiadających duże wymagania czy też po prostu wyrażających sprzeciw wobec wszelkich ustępstw i kompromisów. Potocznie nazywana "radiówka" w Rzeszowie też istnieje w rozmaitych wersjach, których kwota waha się 29,99-150 złotych wnoszonych co miesiąc. Rzeszowski dostawca Internetu DATA-COM bardzo chętnie proponuje szybki Internet dla każdego klienta. Oceny publikowane w Internecie o firmie można potraktować jako świadectwo dla wysokich standardów usług dostawcy Internetu w Rzeszowie DATA-COM i odpowiedniej prędkości oraz poziomu stabilności udostępnianego przez niego Internetu radiowego, a także Internetu światłowodowego w Rzeszowie.

Sprawdź opinie o DATA Com Światłowód Rzeszów (3)

Adam

2023-09-12 08:39:07

Adres IP:

*.*.*.67

Data-Com dba o swoich klientów. Otrzymałem darmowy upgrade prędkości internetu!

ocena

5
Grzesiek Pawlik

2023-08-17 16:35:53

Adres IP:

*.*.*.164

Obsługa klienta w Data-Com zasługuje na duże brawa. Zawsze służą pomocą.

ocena

5
Kowal

2023-05-18 07:35:41

Adres IP:

*.*.*.11

Klientem Data-Com jestem od lat i nie zamierzam tego zmieniać. To najlepszy dostawca internetu.

ocena

5

Inne firmy

Restauracja Folwark Rzeszów Park Hotel

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klub Squash Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Softnetium - pozycjonowanie

Goździkowa 14 A/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

4.8/5

Losowe komentarze

Seonetium Content Marketing

Polecam wszystkim Seonetium. Stworzli specjalnie dla mnie program marketingowy w internecie. Jestem zadowolony z efektów.

Andrzej

Średnia Ocena

5/5

Flebolog Łukasz Paluch

Leczenie przebiegło na najwyższym poziomie. Nowoczesny sprzęt i przyjazna obsługa.

Agata

Średnia Ocena

5/5

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Producent wysokiej jakości.

Justyna

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Restauracja Folwark Rzeszów Park Hotel

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
DATA Com Światłowód Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

SEO vs. SEM

SEO vs. SEM

Trendy w projektowaniu stron internetowych

Trendy w projektowaniu stron internetowych

E-commerce w Erze Rozszerzonej Rzeczywistości

E-commerce w Erze Rozszerzonej Rzeczywistości