Opinie o Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Gabinet Kołodziejczykowie jest placówką oferującą profesjonalną opiekę stomatologiczną. Zlokalizowany jest w Rzeszowie. Założony został przez rodzinę Kołodziejczyków, którzy są specjalistami w stomatologii od ponad 25 lat. Zespół tworzą dentyści, ortodonta, higienistka i asystentki stomatologiczne. Lekarze nieustannie dokształcają się w swojej dziedzinie, aby zapewniać swoim pacjentom jeszcze bardziej skuteczne leczenie. Gabinet Kołodziejczykowie oferuje kompleksowe leczenie. Usługi obejmują przede wszystkim stomatologię zachowawczą, która jest podstawowym elementem profilaktyki i leczenia zębów. W przypadku stanów zapalnych zębów, wykonywane jest leczenie kanałowe. Osoby posiadające wady zgryzu mogą podjąć się leczenia ortodontycznego, które pozwala na poprawę ustawienia zębów w łuku zębowym. Poprawia to nie tylko estetykę, ale przede wszystkim chroni zęby przed ich przedwczesną utratą i powstawaniem zmian stawowych.

Wpisy dotyczące Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie:


Gabinet oferuje szeroki wybór aparatów korekcyjnych. Pacjenci mogą zdecydować się na klasyczny aparat metalowy lub jeden z aparatów kosmetycznych, jeśli nie chcą, aby rzucał się w oczy. Dostępne są również usługi protetyczne oraz wybielanie zębów. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt dentystyczny. Można znaleźć tutaj między innymi aparaty do wykonywania zdjęć RTG zębów. Dostępny jest również specjalistyczny mikroskop stomatologiczny umożliwiający skuteczniejsze i bardziej precyzyjne leczenie kanałowe zębów. W wyposażeniu gabinetu znajdują się również urządzenia, które pozwalają na dokładne wypełnianie systemów korzeniowych. Gabinet pracuje również na najlepszej jakości materiałach wypełniających, o najwyższej biozgodności. W odpowiedzi na potrzeby pacjentów, gabinet przyjmuje o elastycznych porach. Czynny jest także w godzinach wieczornych i w soboty. Dzięki temu duża część osób, która w ciągu tygodnia pracuje w stałych godzinach, może umówić się na wizytę w dogodnej dla siebie porze.

Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny znajduje się w mieście Rzeszów, na ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, z ponad 25-letnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) jak również wybielania zębów. Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów razem z długoletnią tradycją zatrudnia profesjonalną personel, nieustannie otwartą na rozwój, dopasowującą się do wciąż rosnących wymagań pacjentów oraz doskonale ukierunkowaną na nowe technologie, stosowane w zakresie korekty zębów.

Odwiedź inne katalogi dla  Zakład stomatologiczny Rzeszów:


Wybierając zabiegi w Rodzinnym Gabinecie Stomatologicznym Kołodziejczykowie, możesz skorzystać z wielu opcji jakie proponują lekarze stomatolodzy. Jedną spośród nich jest przeciwdziałanie oraz leczenie próchnicy. Każdy z pacjentów może liczyć na wykwalifikowaną opiekę ze strony kadry gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet z rzeszowa, pośród oferty znajdziesz też usługi z zakresu ortodoncji. Zakładanie ceramicznych lub metalowych aparatów wykonywane jest pod nadzorem dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, która posiada wieloletnie doświadczenie, wyszkoloną pod okiem najlepszych specjalistów ortodoncji również za granicą.


Wykorzystywanie najnowocześniejszej urządzeń amerykańskich producentów do badania zębów, wyróżnia Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny na tle innych gabinetów stomatologicznych. Marka placówki funkcjonuje z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe oraz szkieletowe, a także licówki porcelanowe. W razie prośby pacjenta, gabinet wykona też wybielanie uzębienia, które dla podtrzymania efektu   należy powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Personel   Gabinetu Stomatologicznego Kołodziejczykowie   podchodzi każdego pacjenta bardzo profesjonalnie. . Miła i przyjazna pacjentowi atmosfera w gabinecie sprzyja komfortowi podczas każdej wizyty. Zakład stomatologiczny zaprasza również najmłodszych pacjentów, to świetnie miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie posiada także nowoczesne wyposażenie, między innymi najnowszej generacji aparat do zdjęć RTG, - urządzenie pozwalające robić wysoce dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne rozwiązania, przyczyniające się do lepszego zbadania zębów, oraz ich dokładniejszej diagnostyki.

Sprawdź opinie o Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie (5)

Wwit

2020-02-11 12:05:31

Adres IP:

*.*.*.57

Bardzo dobry gabinet stomatologiczny. Uczęszczam od wielu lat.

ocena

5
Jan

2019-09-25 22:36:04

Adres IP:

*.*.*.3

Najlepszy gabinet w mieście. Elastyczne godziny wizyt to duży atut.

ocena

5
Jarek

2019-08-18 16:44:52

Adres IP:

*.*.*.89

Opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie.

ocena

5
Hanna

2018-12-05 17:14:33

Adres IP:

*.*.*.10

Moje dzieci w końcu nie boją się chodzić do dentysty. Polecam.

ocena

5
Basia

2018-04-05 21:32:45

Adres IP:

*.*.*.22

Super atmosfera, przemiły personel. Polecam ten gabinet.

ocena

5

Inne firmy

Projektant Wnętrz Rzeszów Oscar - Dekoracje

Matejki 12
35-064 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Marlys Cottrell

Untere Bahnhofstrasse 126
7187 Camischolas

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
IMESO Aesthetic Group - zamrażanie tkanki tłuszczowej

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Proste w obsłudze i wydajne maszyny.

Ewa

Średnia Ocena

5/5

Linea - Profesjonalny serwis maszyn TASKI

Solidna firma, konkurencyjne ceny.

Dariusz

Średnia Ocena

5/5

Odfrankowanie kredytów Rzeszów pomoc prawna

Współpraca przebiegła pomyślnie.

Izabela

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Cerplast

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Marlys Cottrell

Untere Bahnhofstrasse 126
7187 Camischolas

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Elegancja w szczegółach - najnowsze trendy w dekoracjach weselnych

Elegancja w szczegółach - najnowsze trendy w dekoracjach weselnych

Modne dekoracje na twoje wesele: Jak nadać wyjątkowy wystrój?

Modne dekoracje na twoje wesele: Jak nadać wyjątkowy wystrój?

Dekoracje weselne w zgodzie z trendami, odkryj nowe pomysły

Dekoracje weselne w zgodzie z trendami, odkryj nowe pomysły