Jak i gdzie zorganizować konferencję w dobie koronawirusa?

Jak i gdzie zorganizować konferencję w dobie koronawirusa?

Pandemia koronawirusa spowodowała, że większość planowanych wydarzeń na rok 2020 oraz 2021 została całkowicie odwołana lub przeniesiona na odległe terminy. Branże, w których tylko było to możliwe, szybko się zaadoptowały i przeniosły swoją działalność do Internetu, aby prowadzić zaplanowane wydarzenia w formie zdalnej, gdzie każdy uczestnik będzie mógł brać udział w wydarzeniu bezpiecznie ze swojego domu lub biura. W związku z aktualnymi obostrzeniami możliwe jest zorganizowanie konferencji lub spotkań, jednakże trzeba spełniać szczególne warunku, a więc w pomieszczeniu nie powinno znajdować się więcej osób niż 1 osoba na 4 metry kwadratowe dostępnej powierzchni z wyłączeniem obsługi wydarzenia.

Aktualne obostrzenia

Według aktualnych obostrzeń zalecana jest organizacja konferencji w formie zdalnej, jednakże jeżeli nie może być ona w taki sposób przygotowania, konieczne jest przestrzeganie kilku ważnych zasad. Osoby znajdujące się na konferencji przed wejściem na salę powinny dokładnie zdezynfekować ręce, a także zakrywać usta i nos maseczką ochronną. Co więcej, odległość pomiędzy poszczególnymi stanowiskami i siedziskami powinna wynosić półtora metra. Sale konferencyjne Jarosław powinny być specjalnie przygotowane - dla każdego uczestnika konferencji trzeba przygotować miejsce na sali, a także poinformować uczestników wydarzenia, jakie środki bezpieczeństwa zostaną zastosowane i jak poruszać się po obiekcie, np. hotel Strzyżów.

Gdzie najlepiej zorganizować konferencję?

Konferencje zazwyczaj organizowane są w hotelach, które zapewniają kompleksowe usługi związane z ich organizacją. Hotele nie tylko są wyposażone w odpowiednie zaplecze konferencyjne składające się z profesjonalnie przygotowanej sali, mikrofonów, rzutników i komputerów, ale również oferują usługi związane z cateringiem oraz noclegiem gości, którzy na konferencję przyjechali z daleka. Organizując konferencję, warto pamiętać, aby przestrzegać aktualnych przepisów.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn piekarniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Linea - Profesjonalny serwis maszyn TASKI

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Producent tonerów DMD Rzeszów

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Druk podstawowa metoda powielania

Druk podstawowa metoda powielania

Profesjonalna agencja reklamowa

Profesjonalna agencja reklamowa

Jak wybrać antywirus idealny dla swojego komputera?

Jak wybrać antywirus idealny dla swojego komputera?